Případové studie

Prohlédněte si projekty představující podhledy Rockfon nebo použijte funkci filtrování a vyhledejte si konkrétní projekty.

Produkt

Hrana

Vzhled

Segment

Země

Nenašli jsme žádné výsledky dle vašich kritérií

Park 20-20 Experience Center, 2012, Rockfon Eclipse
Park 20|20

Akustické podhledy Rockfon v kancelářských prostorách „cradle-to-cradle“

Centrum zahrnuje materiály s certifikací Cradle to Cradle Certified® a zajišťuje výrobu energie na místě prostřednictvím střešních fotovoltaických panelů. Zjistěte více o tom, jak společnost Rockfon přinesla akustický komfort zaměstnancům v kancelářské budově budoucnosti.

Číst více
Youseum Instagram Museum in Amsterdam The Netherlands with Rockfon Color-all in Eucalyptus, Mustard, Storm and Coral colour
Youseum

Youseum – zážitek pro všechny smysly

Youseum, které se nachází v samém srdci Amsterdamu, vytváří jedinečný zážitek, kdy návštěvníci procestují svět umění, sociálních sítí a osobní identity.

Číst více
Lyceum Schravenlant (Jeroen Elings/Anton Faber), Schiedam, The Netherlands, 3000m2, LIAG architecten en bouwadviseurs, HEVO BV, PBS, Oss, Studio Moni, ROCKFON Krios, A-edge, 600 x 600, Chicago Metallic T24 Hook 2850
Lyceum Schravenlant

Podívejte se na projekt pro Lyceum Schravenlant v Nizozemsku, který navazuje na inovativní koncept „cradle-to-cradle“.

Holandská střední škola byla navržena a vybudována v souladu s principy filozofie „cradle-to-cradle“. Zjistěte více o tomto udržitelném a ambiciózním projektu.

Číst více
SE, Stockholm Station, Leisure, Metro station, Rockfon Mono Acoustic, TE
Stockholm Station City

Společnost Rockfon ovinula stockholmskou stanici do akustického komfortu

Stockholm je známý svou dlouhou tradicí veřejného umění a jeho stanice metra nejsou žádnou výjimkou. Mnoho dojíždějících se každý den orientuje podle uměleckých děl instalovaných ve stockholmském podzemí.

Číst více
UK, Littleport Academy, Atkins, School, Rockfon Blanka dB40, A edge, 600x600, white, Chicago Metallic T24, Rockfon Color-all wall panel, Rockfon Contour Baffle, 1200x300, white, breeze
Školství

Littleport Academy

Společnost Rockfon úspěšně řeší náročné výzvy díky svým inteligentním stropním řešením.

Číst více
Kaisa House, library, ROCKFON, Mono Acoustic, Industrial Opal, 2012
Volný čas a sport

Kaisa House

Pro zvýraznění křivek atria jsou v každém podlaží umístěny bílé balkóny, které visí ve vzduchu jako mráčky a poutají pozornost.

Číst více
Nahrát více

Prohlédněte si náš sortiment