Případové studie

Prohlédněte si projekty představující podhledy Rockfon nebo použijte funkci filtrování a vyhledejte si konkrétní projekty.

Produkt

Hrana

Vzhled

Segment

Země

Nenašli jsme žádné výsledky dle vašich kritérií

Library in Pontypridd Riverside Scheme in Wales United Kingdom
Pontypridd Riverside Scheme

Pontypridd Riverside Scheme předvádí řešení Rockfon na třech působivých budovách

V tomto multifunkčním komplexu, který je součástí výstavby za 200 mil. (symbol of British pound), je nainstalováno 9 500 m2 akustických stropních a stěnových řešení společnosti Rockfon.

Číst více
Park 20-20 Experience Center, 2012, Rockfon Eclipse
Park 20|20

Akustické podhledy Rockfon v kancelářských prostorách „cradle-to-cradle“

Centrum zahrnuje materiály s certifikací Cradle to Cradle Certified® a zajišťuje výrobu energie na místě prostřednictvím střešních fotovoltaických panelů. Zjistěte více o tom, jak společnost Rockfon přinesla akustický komfort zaměstnancům v kancelářské budově budoucnosti.

Číst více
Youseum Instagram Museum in Amsterdam The Netherlands with Rockfon Color-all in Eucalyptus, Mustard, Storm and Coral colour
Youseum

Youseum – zážitek pro všechny smysly

Youseum, které se nachází v samém srdci Amsterdamu, vytváří jedinečný zážitek, kdy návštěvníci procestují svět umění, sociálních sítí a osobní identity.

Číst více
DK, Naturkraft, Ringkøbing, Thøgersen & Stouby and landscape architect SLA, Leisure, Museum, Rockfon Color-all, A-Edge, grey
Naturkraft

Barvy a akustická stropní řešení posilují přírodní síly

V Ringkøbingu, malém dánském městečku na Jutském poloostrově, se otevřela atrakce, kde mohou návštěvníci objevit různé vztahy v přírodě – a správné barvy a skvělá akustická řešení jsou důležitou součástí zákaznické zkušenosti.

Číst více
NCC Gladsaxe Company House,Denmark,Gladsaxe,8600 m²,Vilhelm Lauritzen Arkitekter A/S,NCC,DGNB Guld,Svend Christensen,ROCKFON Tropic,A15-edge,A24-edge,600x600,1200x600,white
Gladsaxe Company House

Budova Gladsaxe Company House získala certifikaci DGNB

Budova Gladsaxe Company House se zaměřuje na udržitelnost a dobré vnitřní klima. Díky akustickým stropním deskám Rockfon získala jako první dánská kancelářská budova certifikát DGNB.

Číst více
DK, Nordea, Henning Larsen Architects, School, University, Rockfon Mono Acoustic, white
Sídlo společnosti Nordea, Kodaň

Skandinávský design s dotekem udržitelnosti

Sídlo společnosti Nordea je navrženo tak, aby zaměstnancům poskytovalo optimální akustiku a pohodlný a příjemný interiér. Přečtěte si více o velkolepé a udržitelné architektuře.

Číst více
Nahrát více

Prohlédněte si náš sortiment