Interiérová designérka Cecilie von Haffner měla vizi restaurace, kde jsou přítomné příroda i udržitelnost. Na přeplněném místě, jako je restaurace Lade 609, bylo důležité vytvořit klidné prostředí a přidat do interiéru biofilní trend.

Přivítejte biofilní trend s akustickým komfortem

Mezi čtvrtěmi Vesterbro a Sydhavnen v Kodani najdete zelené a udržitelné místo BaneGaarden. I přes svou polohu uprostřed města nabízí restaurace dotek přírody ve všech aspektech. Restaurace Lade 609 se nachází v jedné z devíti starých dřevěných stodol, které jsou zrekonstruovány jak uvnitř, tak zvenku. Stěny restaurace jsou vybaveny panely Rockfon Senses za účelem optimalizace akustiky. Je to proto, aby doplnily styl a estetiku restaurace a aby si zde hosté mohli vychutnat svůj zážitek.

Interiérová designérka Cecilie von Haffner říká: „Začalo to nápadem podporujícím udržitelnost, kdy jsme ve všem chtěli zavést čistý styl recyklace. Když sedíte v restauraci, jste obklopeni přírodními odstíny. A s akustickým stěnovým panelem Rockfon Senses, vytvořeným z alpských květin, vše ladí s atmosférou lesa.“

BaneGaarden

Otto Busses Vej 45a,
2450 Kodaň
Dánsko

Akustické stěnové panely s květinovou texturou také pomáhají přidat do dekoru trochu více barvy. Bílé, žluté, červené a modré okvětní lístky ladí s ostatními prvky výzdoby.

Cecilie von Haffner

Interiérová Designérka, Banegaarden
1/7

BaneGaarden

Místo:Dánsko
Architekt:Cecilie von Haffner
Fotograf:Svend Christensen
Rozměry:1160 x 1160

Související případové studie