Studenti
0

338 000 studentů na celém světě má díky společnosti Rockfon lepší podmínky pro učení

Méně energie
0

Pokud jsou nainstalovány stropy Rockfon, spotřebuje se až o 23 % méně elektrické energie

Snaha o udržitelnost znamená také pohodu

Podle studie společnosti Ramboll z roku 2018 může dobrá zvuková kulisa zvýšit vaši produktivitu o 50 %. Hlučné školy znamenaly horší výsledky dětí ve standardizovaných testech, zhoršila se pohoda personálu a v hlučných nemocnicích se prodloužila doba rekonvalescence pacientů.

Jsme hrdí na to, že naše akustická řešení již pomohla více než 338 000 studentů po celém světě lépe se soustředit a koncentrovat.

Objevte akustické přínosy kamenné vlny a zjistěte, jak může obohatit váš design
students, laptop, study, studying, university, high shool, multicultural

Svěží vzduch pro svěží mysl

Při navrhování vnitřních prostor panují velké obavy ze škodlivin v interiéru. Naše produkty získaly ale označení pro nejlepší vnitřní klima.

  • Francouzská značka VOC A+
  • Greenguard Gold
  • Finská značka M1
  • Blue Angel
  • Singapurský certifikát ekologického stavebního produktu (Singapore Green Building Product Certificate)
  • Dánská značka Danish Indoor Climate Label

Všechna naše akustická řešení uvolňují výrazně méně emisí, než uvádí Světová zdravotnická organizace (WHO) ve svých pokynech pro látky znečišťující vnitřní prostředí. Naše pojivo 2. generace uvolňuje 10× méně emisí, než uvádějí pokyny WHO.

CZ - Formaldehyde graph - Sustainability

Rozjasněte svůj prostor

 

Světlo je životně důležité pro naši psychickou i tělesnou pohodu. Výběrem našich akustických řešení s vysokým odrazem a rozptylem světla můžete získat o 11 % více přirozeného světla a ušetřit až 23 % elektrické energie na osvětlení za rok.

 

Podívejte se, jak můžete s pomocí stropu vytvořit světlý prostor
FI, Helsinki Central Library Oodi, Helsinki, ALA Architects, Leisure, Rockfon Mono Acoustic, TE-edge, 1200x1200, White, Library

Ohnivzdornost

Při instalaci nebo renovaci stropu je zásadní zvolit materiály, které nehoří a nenapomáhají šíření požáru. Potřebujete pravý opak – bezpečné a odolné materiály, které ve skutečnosti zabraňují plamenům.

Stropní desky z kamenné vlny mají velmi nízkou výhřevnost. Díky tomu jsou certifikované jako nehořlavé a jejich povrch dokáže omezit šíření požáru na jiné materiály. To v konečném důsledku znamená, že stropní desky z kamenné vlny mohou poskytnout drahocenný čas k uhašení požáru i k bezpečné evakuaci.

7sos Video Thumbnail

Udržitelné řešení, které vydrží

Naše akustické stropní desky jsou robustním řešením, protože jsou odolné a přinášejí konzistentní výkon a účinnost. Kamenná vlna je odolná vůči vlhkosti, takže se stropní desky nikdy neprohýbají ani neprověšují, a to ani ve vlhkém prostředí. Akustické vlastnosti si zachovávají i v průběhu času, takže si můžete být jisti, že strop bude znít stále stejně skvěle jako v den instalace.

Zjistěte více o odolnosti a trvanlivosti našich produktů
NO, Lysgården, Trondheim, HUS Arkitekter, Office, Rockfon Multiflex Baffle, 300x2400, White

Bezpečné pro manipulaci i pro život

Design zaměřený na udržitelnost se týká lidstva stejně jako životního prostředí. Je důležité vědět, že na stavební materiály, které používáte každý den, se můžete spolehnout a důvěřovat jim.

Naše akustická řešení z kamenné vlny jsou bezpečná pro život, bezpečná pro instalaci a bezpečná pro výrobu.

20190722_RW-RF_ILLUS_000300 Bezpečnost produktů z kamenné vlny od společnosti ROCKWOOL je doložena stovkami recenzovaných vědeckých článků za více než 55 let.
20190722_RW-RF_ILLUS_000300 Mezinárodní agentura pro výzkum rakoviny (IARC) WHO vyjmula kamennou vlnu ze svého seznamu „možných látek způsobujících rakovinu“.
20190722_RW-RF_ILLUS_000300 Naše jádro z kamenné vlny má certifikaci souladu s požadavky Note Q pro bezpečná vlákna minerální vlny podle nařízení EU (ES) č. 1272/2008 a směrnice 97/69/EHS.

 

Installer, installing, ceiling, tiles , Rockfon, Glasses, Gloves, Install, BE, Wijnegem
Naše produkty jsou, pokud jde o emise formaldehydu a těkavých organických látek, certifikovány podle nejpřísnějších značek a norem na světě.

Magdalini Psarra