WELL – co to je a proč je to důležité?

Norma WELL Building Standard™ verze 2 (WELL v2™) představuje program výstavby, jenž je založen na vědeckém výzkumu a umožní vám vytvářet prostory vylepšující zdraví i pohodu osob. Toho lze dosáhnout pomocí volby konkrétních designů a provozních protokolů a zásad, díky nimž může vaše budova získat bronzové, stříbrné, zlaté nebo platinové hodnocení.

WELL Building Institute, WELL certification, sustainability,  WELL Building Institute member, WELL video thumbnail
Pokud v otevřených prostorech není vyřešena zvuková pohltivost, odražený zvuk může pracovníky rušit. Stropy obvykle představují největší plochu. Pokud zde tedy aplikujeme vysoce pohltivé materiály, zajistíme v obsazeném prostoru ty nejlepší výsledky v oblasti snižování dozvuku a řízení srozumitelnosti řeči i hladiny hluku.

Jessica Copper

OBCHODNÍ ŘEDITELKA, INTERNATIONAL WELL BUILDING INSTITUTE

Certifikace WELL a řešení Rockfon

Aby vaše budova získala certifikaci WELL, musí splňovat 10 různých koncepcí. Tyto koncepce mají 108 významných prvků se specifickými zdravotními cíli k vyhodnocení celkového skóre vaší budovy. Použijete-li řešení od společnosti Rockfon, můžete splnit požadavky pro 8 z 10 koncepcí WELL.

Naše rostoucí partnerství s mezinárodním institutem International WELL Building Institute

V listopadu 2020 jsme naše partnerství s mezinárodním institutem International WELL Building Institute rozšířili na členství Key Stone. Přijali jsme tak závazek k vytváření produktů a řešení, která zvyšují hodnotu, pocit pohody i produktivitu každého prostoru. S nadšením své podnikání neustále vylepšujeme, a proto se hrdě připojujeme k ambiciózním členům institutu, kteří sdílejí naše hodnoty a usilují o dosažení pocitu pohody.

S hrdostí rovněž podporujeme své vlastní kolegy v jejich profesionálním rozvoji a vzdělávání, aby se mohli stát akreditovanými odborníky pro normu a certifikaci WELL (WELL Accredited Professional) a pomohli nám šířit poselství o navrhování zdravých budov zítřka.

Logo, International WELL Building Institute, member mark

Hodnotící tabulka WELL společnosti Rockfon

 

Podívejte se, jak akustické stropní podhledy, absorbéry, ostrůvky a stěnové panely Rockfon splňují požadavky certifikace WELL.

 

WELL keystone member logo, open plan office, table, dialogue, people, plans, meeting

Sustainability & Public Affairs

Email: