WELL – co to je a proč je to důležité?

Norma WELL Building Standard™ verze 2 (WELL v2™) představuje program výstavby, jenž je založen na vědeckém výzkumu a umožní vám vytvářet prostory vylepšující zdraví i pohodu osob. Toho lze dosáhnout pomocí volby konkrétních designů a provozních protokolů a zásad, díky nimž může vaše budova získat bronzové, stříbrné, zlaté nebo platinové hodnocení.

WELL Building Institute, WELL certification, sustainability,  WELL Building Institute member, WELL video thumbnail
Pokud v otevřených prostorech není vyřešena zvuková pohltivost, odražený zvuk může pracovníky rušit. Stropy obvykle představují největší plochu. Pokud zde tedy aplikujeme vysoce pohltivé materiály, zajistíme v obsazeném prostoru ty nejlepší výsledky v oblasti snižování dozvuku a řízení srozumitelnosti řeči i hladiny hluku.

Jessica Copper

OBCHODNÍ ŘEDITELKA, INTERNATIONAL WELL BUILDING INSTITUTE

Certifikace WELL a řešení Rockfon

Aby vaše budova získala certifikaci WELL, musí splňovat 10 různých koncepcí. Tyto koncepce mají 108 významných prvků se specifickými zdravotními cíli k vyhodnocení celkového skóre vaší budovy. Použijete-li řešení od společnosti Rockfon, můžete splnit požadavky pro 8 z 10 koncepcí WELL.
0

ušetřeno na ročních nákladech díky vylepšené kvalitě vnitřního ovzduší.

0

vlastníků zjistilo, že by mohli svou nemovitost pronajmout rychleji.

0

vlastníků pozorovalo vyšší spokojenost i zapojení zaměstnanců.

Naše rostoucí partnerství s mezinárodním institutem International WELL Building Institute

V listopadu 2020 jsme naše partnerství s mezinárodním institutem International WELL Building Institute rozšířili na členství Key Stone. Přijali jsme tak závazek k vytváření produktů a řešení, která zvyšují hodnotu, pocit pohody i produktivitu každého prostoru. S nadšením své podnikání neustále vylepšujeme, a proto se hrdě připojujeme k ambiciózním členům institutu, kteří sdílejí naše hodnoty a usilují o dosažení pocitu pohody.

S hrdostí rovněž podporujeme své vlastní kolegy v jejich profesionálním rozvoji a vzdělávání, aby se mohli stát akreditovanými odborníky pro normu a certifikaci WELL (WELL Accredited Professional) a pomohli nám šířit poselství o navrhování zdravých budov zítřka.

Logo, International WELL Building Institute, member mark

Hodnotící tabulka WELL společnosti Rockfon

 

Podívejte se, jak akustické stropní podhledy, absorbéry, ostrůvky a stěnové panely Rockfon splňují požadavky certifikace WELL.

 

WELL keystone member logo, open plan office, table, dialogue, people, plans, meeting
profile picture, person, Magdalini Psarra, Sustainability and Public Affairs Manager, rockfon
Manažer pro styk s veřejností a udržitelný rozvoj

Magdalini Psarra

Email: