Tuto moderní budovu si za své nové sídlo zvolila mimo jiné i známá mezinárodní konzultační firma JLL, která sem plánuje přesunout i všechny své ostatní varšavské pobočky.

Společnost v současnosti obsadila se 450 zaměstnanci čtyři podlaží o celkové ploše 5900 m2. Najdete zde mimo jiné poradce a konzultanty JLL Poland nebo zaměstnance centra pro korporátní služby a správu smluvních pronájmů, kteří zajišťují strategickou podporu pro firemní klienty v Evropě, Středním východu a Africe. Do roku 2020 chce JLL působit již na 8000 m2 s přibližně 700 zaměstnanci.

Hlavním cílem návrhářů nových kancelářských prostor bylo vytvořit místo uzpůsobené různým potřebám a pracovním stylům. Jednou ze služeb, kterou JLL nabízí, je vytváření strategií pro optimální pracoviště. Není proto překvapením, že si společnost vypracovala kompletní analýzu svého vlastního pracovního prostředí. Její výsledky umožnily detailně navrhnout optimální kancelářské prostory pro zaměstnance, které zlepší jejich komunikaci i produktivitu.

„Autorem vnitřního designu byla společnost Tetris, která se již dříve podílela na návrhu interiérů londýnské pobočky JLL. Kanceláře ve Varšavské spirále jsou ale zcela unikátní. Jejich charakter se inspiruje polskou kulturou, uměním a národním dědictvím. – „Přišli jsme s prvky charakteristickými pro naši zemi a využili vhodné materiály a povrchové úpravy. za zmínku stojí například imitace dřeva nebo mechu v konferenční místnosti. Inspiraci jsme našli také v tradičních polských krajkách, uvádí Danuta Barańska, kreativní ředitelka společnosti Tetris.

Kanceláře

JLL Office

Warsaw Spire
plac Europejski 1
00-844 Warszawa
Polsko

Nabízené produkty: Rockfon Color-all®, 600 x 600
Nabízené produkty:
Nabízené produkty: Rockfon Color-all®, 600 x 600
Nabízené produkty:
Nabízené produkty: Rockfon® Tropic, 1200 x 600
Nabízené produkty:
Nabízené produkty: Rockfon® Tropic, 1200 x 600
Nabízené produkty:
Nabízené produkty: Rockfon® Tropic, 1200 x 600
Nabízené produkty:

Kancelář JLL

Místo:Polsko
Architekt:Danuta Barańska, Creative Director Tétris
Produkty:Rockfon Color-all®, Rockfon® Tropic
Rozměry:600 x 600, 1200 x 600

Související referencní projekty