order-bucket

O nás

Nabízíme akustická řešení z kamenné vlny pro podhledy a stěny – rychlou a jednoduchou cestu k vytvoření krásných a pohodlných prostorů.

Kdo jsme

Rockfon je součástí skupiny ROCKWOOL Group. Specializujeme se na poskytování kompletní nabídky stropních systémů, která kombinuje stropní panely z akustické kamenné vlny se systémy závěsných rastrů Chicago Metallic a nejrůznějšími doplňky.

Naše stropní a stěnové systémy pohlcující zvuk nabízejí rychlý a jednoduchý způsob, jak vytvořit krásné a pohodlné prostory. Snadno se instalují, jsou trvanlivé, chrání proti hluku i šíření ohně a zároveň konstruktivně přispívají k udržitelné budoucnosti.

Abychom pomohli zmírňovat ekologicky nepříznivou praxi související se stavebním průmyslem, zavádíme projekty využívající odpadní materiály a technologie (upcyklace) zaměřené na vracení použitých materiálů zpět do produktů s komerční hodnotou.
Udržitelnost
Prodejní kanceláře
0

Díky vlastnímu zastoupení v mnoha zemích celého světa jsme připraveni podat vám pomocnou ruku při hledání správných stropních řešení.

Kontaktujte nás
Výrobní závody
0

Díky výrobním závodům v Severní Americe, Evropě a Asii nejsou naše produkty nikdy daleko.

Produkty
Zaměstnanci
0

Neustále oznamujeme nové a zajímavé pracovní pozice napříč celou skupinou ROCKWOOL.

Práce ve společnosti ROCKWOOL

Připojte se ke skupině ROCKWOOL

Jako součást skupiny ROCKWOOL nabízíme zajímavé pracovní příležitosti po celém světě. Kliknutím na odkaz zobrazíte veškerá volná pracovní místa ve skupině ROCKWOOL.

rockfon