Trend v kancelářském designu

Moderní kancelářský design se odklání od standardních zavěšených podhledů. Jejich vzhled již není tolik populární, protože jsou často příliš hlučné a nabízejí příliš málo světla a/nebo prostoru. Místo toho lidé chtějí více luxusu, flexibility a vizuální estetiky. Aby uspokojila tuto poptávku, představila společnost Rockfon nové produkty umožňující přizpůsobení a flexibilitu designu s ohledem na větší udržitelnost a pocity pohody.

Dobré akustické vlastnosti a moderní vzhled

Akustická designová kolekce společnosti Rockfon představuje novou řadu produktů, které nabízejí moderní vzhled s dobrými akustickými vlastnostmi. Kolekce zahrnuje unikátní plovoucí ostrov s integrovanými závěsy a osvětlením Rockfon Hub, dále stěnové panely Rockfon Canva a Rockfon Senses a dřevěný designový nástěnný objekt Rockfon Lamela. Tyto produkty byly poprvé instalovány v Experience Center Jaleco Totaal Projectafbouw, kde měli zaměstnanci možnost seznámit se s novou kolekcí a dokonce si produkty samotné prohlédnout a osahat.

Rockfon Canva je stylový akustický panel, který lze přizpůsobit vlastním potiskem, což je ideální v situaci, kdy chcete své kanceláři dodat osobitý styl. Rockfon Senses je další unikátní produkt, který nabízí kombinaci organického a akustického povrchu v pěti dostupných designech, se snadnou instalací. Rockfon Lamella je modulární stěnový objekt, poskytující 650 000 kombinací provedení, který se skládá z dřevěných dýhových lamel a zvukově pohltivého panelu z kamenné vlny.

„Je to krásný produkt, který upoutá pozornost,“ říká Remon Janse, který reprezentuje Employee Webshop & Warehouse. „Naši inženýři byli nadšení. Můžete si dopřát požadovaný design ve správné velikosti. Máte naprostou uměleckou svobodu, pokud jde o výběr barvy lamel a požadovaný vzor. Pomocí speciální montážní konzoly můžete správně nastavit vzdálenost mezi středy lamel. Tato pomůcka zajišťuje, že můžete minimalizovat rizika. Produkt vypadá jako stavebnice z Ikey. Po sestavení je pevný a je odolný proti poškození," dodává.

Rockfon VertiQ: Akustická řešení pro sportovní centra

Dalším unikátem Experience centra je malá tělocvična, která disponuje basketbalovými koši a stoly na stolní tenis. Oba bratři, Rick a Remon Janseovi, kteří vedou Jaleco Totaal Projectafbouw, jsou vášnivými basketbalisty a oceňují možnost zahrát si o přestávkách nebo na konci pracovního dne. Tělocvična také slouží jako prostor pro předvedení a demonstrování vlastností panelů Rockfon VertiQ, které jsou speciálně navrženy pro tělocvičny a poskytují dokonalou akustiku. Tímto způsobem mohou zákazníci získat inspiraci a lépe porozumět potenciálu produktů.

Jaleco Experience Center

Veenweideweg 24,
2957 LD, Nieuw-Lekkerland
Nizozemsko

Naši inženýři byli nadšení. Můžete si dopřát požadovaný design ve správné velikosti. Máte naprostou uměleckou svobodu, pokud jde o výběr barvy lamel a požadovaný vzor.

Remon Janse

Employee Webshop & Warehouse
1/10

Jaleco Experience Center, Nieuw-Lekkerland, Nizozemsko

Místo:Nieuw-Lekkerland, Nizozemsko
Montážní firma:Jaleco Totaal Project Afbouw B.V. Nieuw-Lekkerland
Produkty:Rockfon Blanka®, Rockfon Canva® stěnový panel, Rockfon® Lamella, Rockfon® Universal Baffle
Hrany:4F, A24, X
Rozměry:600 x 600, 800 x 800, 1200 x 600, 1800 x 300, 1800 x 600

Související případové studie