Akustické měření

Společnost Rockfon byla požádána, aby provedla akustické měření v nejvyšším patře jedné z budov bývalé Baťovy továrny na boty. Protože v intoAction chtěli zachovat industriální vzhled a originální střešní světla, společnost Rockfon doporučila instalaci stropních ostrůvků Rockfon Eclipse®. Konečný návrh byl vytvořen po konzultaci s architektem Arjanem Hogersem a montážní společností De Haas & Heesterbeek.

Zasedací místnosti „cube“ v otevřeném prostoru

UX Designér společnosti Rockfon Sven van Ool byl také požádán, aby doporučil akustická řešení pro uzavřené zasedací místnosti budované v otevřeném prostoru. Společnost IntoAction se rozhodla pro dřevěné budky „cube“ osazené na vnitřních stranách stěnovými panely Rockfon® VertiQ®.

Tyto stěnové panely poskytují potřebnou zvukovou pohltivost a běžně se používají ve sportovních halách kvůli jejich odolnosti proti nárazu. V tomto případě byly chytrým řešením pro malé prostory, kde se židle nacházejí blízko zdí, protože snesou určitý náraz.

Závěrečné úpravy

Aby byly ostatní kancelářské a zasedací místnosti opatřeny dekorativními a zároveň akustickými prvky, byly zde instalovány zcela nové stěnové panely Rockfon® Senses ve dvou různých povrchových úpravách: Liberty a Leaves. Svým přirozeným vzhledem přinášejí do interiérů kousek přírody a vypadají spíše jako umělecká díla než akustické stěnové panely. Jinými slovy, poskytují pracovnímu prostoru jak vizuální, tak akustické vylepšení.

Rady šité na míru

Willem Corbijn, který dohlížel na proces renovace jménem společnosti intoAction, byl velmi spokojen s radami poskytnutými na míru. „Po společné konzultaci mezi architektem, montážní společností a společností Rockfon byla nalezena řešení, která splňují naše požadavky. Konečný design interiéru odráží základní ideály společnosti intoAction, kde jsou zásadními setkávání, spolupráce a spojení.“

Zaměstnanci i kancelářský pes Guus jsou s novými kancelářskými prostory spokojeni. „Od 9 do 17 hodin tu pes patří všem. Poté odchází domů se svým majitelem, ředitelem René Lammersem.“

intoAction

Europaplein 1,
Budova 31 2.01
Best, Nizozemsko

Po společné konzultaci mezi architektem, montážní společností a společností Rockfon byla nalezena řešení, která splňují naše požadavky. Konečný design interiéru odráží základní ideály společnosti intoAction, kde jsou zásadními setkávání, spolupráce a spojení.

Willem Corbijn

Managing Partner intoAction
Nabízené produkty: Rockfon® Eclipse, A, 2360 x 1160 - Rockfon VertiQ®, A24
Nabízené produkty: Rockfon® Eclipse, A, 2360 x 1160
Nabízené produkty:
Nabízené produkty:

Rockfon® Senses, A, 1160 x 1760

Nabízené produkty:

Rockfon® Senses, A, 1160 x 1170

Nabízené produkty:

Rockfon® Senses, A, 1160 x 1760

Nabízené produkty:

Rockfon® Senses, A, 1160 x 1760

Nabízené produkty:

Rockfon® Senses, A, 1160 x 1170

Nabízené produkty:

Rockfon® Senses, A, 1160 x 1170

Nabízené produkty: Rockfon VertiQ®, A24 - Rockfon® Eclipse, A, 2360 x 1160

intoAction

Místo:Best, Nizozemsko
Architekt:Arjan Hogers
Montážní firma:De Haas & Heesterbeek, Eersel
Fotograf:Lucas van der Wee
Produkty:Rockfon VertiQ®, Rockfon® Eclipse
Hrany:A, A24
Rozměry:1160 x 1160, 1760 x 1160, 2360 x 1160

Související případové studie