Spěte dobře
0

lidí na cestách říká, že tichá hotelová místnost je zásadní pro dobrý noční spánek.*

Hlučné restaurace
0

hostů odešlo z restaurace dříve kvůli hluku.**

Zdroje
Vystavení vlivu hluku o úrovni
0

Takto vysokému hluku je vystaveno 25 % sportovních instruktorů pracujících ve zkoumaných bazénech a tělocvičnách.***

Dopřejte divákům ten nejlepší filmový zážitek

Když se rozhodneme vyrazit do kina, většinou se těšíme na příjemný zážitek s přáteli, romantický večer s drahou polovičkou nebo zábavný výlet s rodinou. Atmosféra je dána a interiér kina musí splnit očekávání.

Vytvořte správnou náladu pomocí barevných stropů a dobré akustiky v promítacích sálech, u stánků s občerstvením i v prostoru pokladen. Naše brožura vám pomůže učinit správná rozhodnutí pro váš příští projekt kina.

 

Cinemes Centre Splau, Coloral Th 40 Black A-edge, Baffles Deco 40, leisure movie theatre

Dejte hostům restaurace nejlepší kulinářský zážitek

Všichni jsme někdy navštívili restauraci, kde byla spousta rušivých zvuků a příliš mnoho hluku. Tolik se nesoustředíme na jídlo a všichni mluvíme hlasitěji a hlasitěji, aniž bychom slyšeli, co říkají ostatní. Zároveň vidíme, že číšníci jsou nepozorní a stresovaní, protože neslyší, co jim hosté říkají.

Je dokázáno, že zážitek z restaurace je úzce spjat s úrovní hluku. Pokud jej chceme odstranit, nemělo by to být na úkor světla a dekorací. K rychlému získání dobré akustiky v restauraci potřebujete pouze akustické panely a pár dobrých tipů, na co se zaměřit.

FR, Restaurant 'Le Petit Sabayon', Morangis (Paris), Leisure, Rockfon Eclipse (island), A edge, 1760x1160x40, White, Restaurant

Případové studie