Přečtěte si náš nový grid newsletter obsahující nejnovější informace o našich nosných konstrukcí

19. února 2018

V našem již třetím vydání občasníku Grid Newsletter vám představíme poslední novinky z naší produktové řady nosných konstrukcí, ale také nová řešení kombinující estetiku, flexibilitu a funkčnost.

campaign illustration, grid news, header, UK, grids, suspension grids, matt white, grey background

Our new matt white profiles reduce the colour contrast between your grid and matt white tile.

Video thumbnail, installation video, rockfon system T24 X DLC, X-edge, ceiling tile

Our 3D installation videos clearly capture every detail and nuance of installing our ceiling systems.

V tomto nejnovějším vydání občasníku Grid Newsletter se zaměřujeme na naši novou matně bílou nosnou konstrukci Matt White 11, nové stěnové absorbéry Rockfon Eclipse® a také náš nový unikátní a víceúčelový stěnový a příčný držák.

Rockfon uvádí na trh svou novou matně bílou nosnou konstrukci

Tato nosná konstrukce v provedení T15 i T24, včetně profilů L a W, je kompletní řešení eliminující nežádoucí rušivý efekt mezi nosnou konstrukcí a matnými bílými deskami. Vzniká tak cenově dostupné a elegantní modulární stropní řešení.

Naše nové stěnové absorbéry Rockfon Eclipse® kombinují špičkové akustické vlastnosti s maximální svobodou pro architekty a návrháře

Naše vizuálně atraktivní a spolehlivá akustická řešení neustále inovujeme. Výjimkou není ani nový systém stěnových absorbérů Rockfon Eclipse. Jedná se o esteticky velmi atraktivní a akusticky výkonné řešení, které nejen zlepší akustiku v daném prostoru, ale navíc vetkne každému místu zcela jedinečný a osobitý styl.

Detailní seznámení s našimi instalačními postupy

Naše nová 3D instalační videa vás vezmou k instalaci našich systémů Rockfon ještě blíže, než kdy předtím. Velmi detailně vás seznámí se správným postupem instalace našich kompletních akustických řešení.

Související články