Prohlédněte si náš nový grid newsletter s novinkami z produktové řady nosných konstrukcí

15. září 2017

Je nám potěšením představit vám již druhé vydání našeho novinkového buletinu Grid Newsletter.

Person holding a box of Chicago Metallic suspension grid profiles from Rockfon

Najdete v něm novinky z naší produktové řady nosných konstrukcí a inovativní řešení kombinující estetiku, flexibilitu a funkčnost.

Flexibilní instalace nosné konstrukce

Naše nejnovější vydání Grid Newsletter představuje vylepšení našich oblíbených nosných konstrukcí Chicago Metallic™ T24 a T15. Změny  u nosných konstrukcí Metallic T24 a T15 jsme provedli na základě poptávky na trhu a také za účelem usnadnění instalace. Hlavní změnou je zkrácení vzdálenosti mezi sloty ze 150 mm na 100 mm.

Praktický a funkční obal

Nové obaly neprošly jen vizuální proměnou. Kromě toho, že je na obalu nyní jasně uvedena značka Rockfon, váží obal méně než 20 kg a může s ním tedy manipulovat i jedna osoba. Nové oboustranné trhací pruhy usnadní vyjmutí profilů. To je nyní možné i tehdy, jsou-li obaly v horizontální nebo vertikální poloze. 

 • Lehký rám kombinuje snadnou integraci služeb i atraktivní design
  Tento lehký rám, který byl navržen exkluzivně pro náš systém Rockfon T24 X™, nabízí kromě snadné montáže také velmi jednoduchou integraci prvků pro svítidla a dalších služeb či instalací. 
 • Zachování designu stropu
  Díky novince Wall Spring FIXT jsou stropní desky zajištěny ve své poloze. Perfektní řešení, které se snadno instaluje a používá.
 • Rohové krytky pro perfektní zakončení a úsporu času
  Naše nové rohové krytky umožní perfektní zakončení profilů bez rušivých mezer mezi šikmo seříznutými profily.
 • Zpevnění modulárních stropů pomocí zajišťovacích klipů
  Vyvinuli jsme tři typy speciálních zajišťovacích klipů, které si hravě poradí se čtyřmi nejběžnějšími komplikacemi při montáži modulárních stropů
product illustration, corner caps, Rockfon, grid, suspension grid, component

Corner caps

Související články