bucket_iconCreated with Sketch.Prohlášení o udržitelnosti produktů

Využívání produktů Rockfon vám pomůže získat certifikace ekologicky šetrných budov.

Muir Woods National Monument. Outdoor, nature, tree, environment

K usnadnění dokumentace dopadu produktů Rockfon ve vztahu k certifikačním programům a stavebním projektům s konkrétními požadavky jsme vytvořili řadu prohlášení o udržitelnosti k našim nejpopulárnějším produktům.

Snažíte-li se získat certifikaci LEED®, BREEAM®, DGNB® či podobný typ osvědčení, pomůžeme vám dosáhnout cíle dodáním výrobků a řešení se zdokumentovanými vlastnostmi.

Naše prohlášení o udržitelnosti výrobků se skvěle hodí pro architekty, specifikátory i vlastníky nemovitostí. Tyto dokumenty se zaměřují na hlavní schémata udržitelnosti budov. Představují přímý a srozumitelný přehled o produktech včetně příslušných informací o otázkách udržitelnosti. V situaci každoročního 15% nárůstů výdajů v oblasti ekologické výstavby (USGBC 2015) chceme zjednodušit časově náročný dokumentační proces certifikace budov.

I nadále hodláme usilovně pracovat na produkci ještě kvalitnějších produktů s omezováním dopadu na životní prostředí během tohoto procesu, což znamená začlenění aspektu udržitelnosti do našich výrobků, provozů, výzkumu i vývoje.

Jens Birgersson

CEO, ROCKWOOL Group
ROCKWOOL Group