PŘÍMO K PRODUKTU

Udržitelnost - Ke stažení

Aby bylo snadné zdokumentovat dopady různých produktů ROCKFON v souvislosti s certifikačními programy nebo v rámci stavebních projektů s konkrétními požadavky, vypracovali jsme pro většinu nejoblíbenějších produktů ROCKFON prohlášení o udržitelnosti.

Chystáte-li se certifikovat svou stavbu či budovu v rámci programu LEED®, BREEM®, DGNB® nebo obdobných, ROCKFON vám může pomoci dosáhnout vašich cílů dodáním takových produktů a řešení, které mají zdokumentované vlastnosti.

Prohlášení o udržitelnosti produktu

Naše nová prohlášení o udržitelnosti produktu jsou užitečné především pro architekty, pracovníky zajišťující přípravu projektu nebo vlastníky nemovitostí. Dokument, který byl sestaven s přihlédnutím k požadavkům hlavních stavebních a certifikačních programů, obsahuje stručný a srozumitelný přehled produktu, včetně informací o aspektech souvisejících s jeho udržitelností.

Jednoduše si vyberte požadovaný produkt a stáhněte si k němu prohlášení.

Environmentální prohlášení o produktu (EPD)

V souladu s komunikací výrobků Rockfon na životní prostředí, jsme zjednodušili prohlášení o našich ekologických výrobcích (EPD). Nyní budete moci najít naše dva nové EPD, jedno pro naše výrobky s vysokou hustotou a druhé pro naše výrobky s nízkou hustotou

   Environmentální prohlášení o produktu (EPD) - nízka hustota

   Environmentální prohlášení o produktu (EPD) - vysoka hustota

Pokud nenajdete vámi požadovanou dokumentaci, obraťte se prosím na našeho místního autorizovaného prodejce, který vám ochotně pomůže.

Brožúry udržateľnosti

Detailní přehled všech závazků a iniciativ skupiny ROCKWOOL Group v oblasti udržitelnosti, naše cíle i profil udržitelnosti, najdete v naší zprávě ROCKWOOL Sustainability Report, která je k dispozici ke stažení.

Chcete-li se dozvědět více o procesu upcyklace a závazku ROCKFON v oblasti udržitelnosti, stáhněte si naše brožury.

  Contact

  PŘÍMO K PRODUKTU

  Basket

  Samples

   Documentation

    Place order