PŘÍMO K PRODUKTU

NOVINKY

NOVINKY

19. září 2018

Prohlédněte si náš Grid Newsletter

V každém vydání Grid Newsletter najdete zajímavé příběhy a tipy pro instalační techniky, a také vše od informací o nových produktech po zajímavé a alternativní způsoby řešení různých situací v souvislosti s montáží našich stropních systémů.

V nejnovějším vydání občasníku Grid Newsletter vám ukážeme nové způsoby použití naší speciální svorky DLC, která vám ušetří spoustu času při montáži stropního systému kolem potrubních rozvodů nebo nosných sloupů v místnosti. Podívejte se také na instalační video n k našemu systému Rockfon® System T24 X™ DLC, kde uvidíte detailní použití svorky při montáži stropu.

Snadné odříznutí

Ukážeme vám také nejnovější výsledek našeho produktového vývoje - speciální nůž, jehož pomocí získáte dodatečných 25 mm prostoru pro instalaci stropních desek u systémů se skrytou nosnou konstrukcí, aniž by došlo k poškození pohledové strany desky. Navštivte naše produktové stránky Rockfon Blanka®, Rockfon® Sonar®, Rockfon Color-all®, Rockfon® MediCare® Plus a vyžádejte si vzorek.

Každé instalaci zcela jedinečný vzhledt

Dozvíte se také, jak snadné a rychlé může být provedení nestandardních úprav během instalace nosné konstrukce, použijete-li naše spojky T-profilů určené pro systémy Chicago Metallic® a představíme vám také funkční stropní systém Rockfon® System Ultraline E™; který nabízí jedinečnou kombinaci robustnosti a kvality a současně umožňuje jednoduchou integraci dělících stěn, svítidel a informačního značení díky velmi úzké drážce v nosné konstrukci. Pustit si můžete naše nové 3D instalační video k systému Rockfon Ultraline E. Dále si můžete stáhnout popis systému Rockron Ultraline E.

Grid News-arkiv

K dispozici je kompletní knihovna se všemi vydáními občasníku Grid Newsletter ke stažení zcela zdarma nebo se můžete přihlásit k odběru novinek a být tak informováni o všech novinkách Rockfon, včetně občasníku Grid Newsletter.

Pro celé články si stáhněte nejnovější vydání našeho občasníku Grid Newsletter


  > NOVINKY
  NOVINKY
  Contact

  Basket

  Samples

   Documentation

    Place order