PŘÍMO K PRODUKTU

NOVINKY

NOVINKY

1. března 2018

PŘEČTĚTE SI NÁŠ NOVÝ GRID NEWSLETTER OBSAHUJÍCÍ NEJNOVĚJŠÍ INFORMACE O NAŠICH NOSNÝCH KONSTRUKCÍ

V našem již třetím vydání občasníku Grid Newsletter vám představíme poslední novinky z naší produktové řady nosných konstrukcí, ale také nová řešení kombinující estetiku, flexibilitu a funkčnost.

MMM

V tomto nejnovějším vydání občasníku Grid Newsletter se zaměřujeme na naši novou matně bílou nosnou konstrukci Matt White 11, nové stěnové absorbéry Rockfon Eclipse® a také náš nový unikátní a víceúčelový stěnový a příčný držák.

Rockfon uvádí na trh svou novou matně bílou nosnou konstrukci

Tato nosná konstrukce v provedení T15 i T24, včetně profilů L a W, je kompletní řešení eliminující nežádoucí rušivý efekt mezi nosnou konstrukcí a matnými bílými deskami. Vzniká tak cenově dostupné a elegantní modulární stropní řešení.

Zjistěte víceo tomto perfektním řešení pro stropní systémy s viditelnou nebo částečně viditelnou nosnou konstrukcí.

Naše nové stěnové absorbéry Rockfon Eclipse® kombinují špičkové akustické vlastnosti s maximální svobodou pro architekty a návrháře

Naše vizuálně atraktivní a spolehlivá akustická řešení neustále inovujeme. Výjimkou není ani nový systém stěnových absorbérů Rockfon Eclipse. Jedná se o esteticky velmi atraktivní a akusticky výkonné řešení, které nejen zlepší akustiku v daném prostoru, ale navíc vetkne každému místu zcela jedinečný a osobitý styl.

Zjistěte více o systému stěnových absorbérů Rockfon Eclipse, který se velmi snadno instaluje.

Detailní seznámení s našimi instalačními postupy

Naše nová 3D instalační videa vás vezmou k instalaci našich systémů Rockfon ještě blíže, než kdy předtím. Velmi detailně vás seznámí se správným postupem instalace našich kompletních akustických řešení.

Zjistěte více o našich nových 3D instalačních videích.


Zjistěte více


> NOVINKY
NOVINKY
Contact

Basket

Samples

    Documentation

      Place order