PŘÍMO K PRODUKTU

NOVINKY

NOVINKY

11. ledna 2017

Ještě dokonalejší ostrůvky ROCKFON® Eclipse™ rozzáří každou místnost svým novým výrazně bílým povrchem

Sen všech architektů - špičkový interiérový design v kombinaci s novými vylepšenými bezrámovými ostrůvky ROCKFON® Eclipse™.

Aby se ještě více vyzdvihly jednotlivé architektonické prvky a designové zvláštnosti místnosti, nahradila společnost ROCKFON stávající povrch ROCKFON Eclipse za výrazně bílý povrch, který nabízí například stropní systém ROCKFON Blanka®.

Tento proces zvyšující hodnotu produktu dáva výjimečnost  bezrámovému ostrůvku, který vtáhne do místnosti přirozené světlo a zlepší také akustiku v místnosti. Výrazně lepší odrazivost světla a jeho rozptyl mohou přispět k úsporám energie účinnějším využitím přirozeného světla.

ROCKFON Eclipse je nyní nově opatřen vysoce odolným povrchem s antistatickými vlastnostmi, které nabízí také povrch systému ROCKFON Blanka. Povrch ostrůvků ROCKFON Eclipse tak lépe odolává nečistotám a každodennímu opotřebení, čímž se výrazně prodlužuje životnost výrobku.

O povrchu ROCKFON Blanka se více dozvíte zde.

Ostřejší vzhled

Původní zkosená B-hrana ostrůvků ROCKFON Eclipse je nyní nově nahrazena moderní a minimalistickou A-hranou, která svou jemností ještě více umocňuje celkový vizuálně jednotný dojem místnosti.

Ostrůvky se obvykle volí tam, kde je třeba vyřešit problémy s akustikou a současně vytvořit jednoduchý a moderní design. Vylepšené ostrůvky ROCKFON Eclipse jsou vhodným řešením s čistou A-hranou a elegancí výrazně bílého povrchu.

Pro ještě lepší vzhled ROCKFON Eclipse byl vyvinut nový systém zavěšení ostrůvků. Ten podtrhuje upravený a elegantní vzhled akustického stropu.

Množství dle potřeby

Abychom vyšli vstříc našim zákazníkům, snížila společnost ROCKFON minimální počet ostrůvků Eclipse v balení. Dříve obsahovalo každé balení čtyři ostrůvky Eclipse. Nyní jsme naši nabídku rozšířili o balení obsahující pouze dva ostrůvky.

 


Číst více


> NOVINKY
NOVINKY
Contact

Basket

Samples

    Documentation

      Place order