PŘÍMO K PRODUKTU

NOVINKY

NOVINKY

11. října 2016

PERFEKTNÍ SPOJENÍ FORMY A FUNKCE VZNIKLO CENAMI OSVĚČENÝ DESIGN

ROCKFON Fusion® je designový stropní vyvinut s důrazem na estetiku i funkčnost

ROCKFON Fusion je charakteristický minimalistickým a jeho dynamickým designem s velmi úzkým profilem z eloxovaného hliníku, který má efekt čistého bílého povrchu.

Spojení designu a komfortu

ROCKFON Fusion je nabízen ve dvou variantách – ROCKFON® Sonar® a ROCKFON Blanka®. Se stropním systémem ROCKFON Blanka Fusion, který je charakteristický svým hluboce matným, hladkým a ultra bílým povrchem, architekti získávají příležitost plně využít těch nejsvětlejších odstínů a kombinovat je s bezesporu nejmodernějším stropním dekorem, který je předznamenáním nové doby. Řešení je vhodné pro použití v různých místnostech, malých i velkých konferenčních místnostech, které poskytují moderní design a vynikající akustiku.

Nová dimenze světla

ROCKFON Fusion varianta desky ROCKFON Blanka poskytující novou dimenzi světla v místnosti. Akustická stropní deska ROCKFON Blanka s velkým bílým povrchem (hodnota L: 94) má vysokou odrazivost a rozptyl světla.

V důsledku toho, Blanka ROCKFON deska zajišťuje rovnoměrné rozložení světla v místnosti čímž snížuje potřebu umělého světla, a tak vytváří větší pracovní prostor: světlo se pohybuje dál do místnosti, což je zvláště důležité v případě otevřeného velkého prostoru.

Moderní technologie

Díky nové a vylepšené výrobní technologii je nyní ROCKFON Fusion ekonomicky dostupnějším řešením. Výrazně jednodušší je také jeho montáž. Příčná lišta byla odstraněna a systém nyní tvoří méně komponentů, což snižuje náklady na materiál a zvyšuje rychlost i snadnost celé montáže. Kromě toho, povrch stropních desek Rockfon Blanka® není směrová, což znamená kratší dobu instalace a méně odpadu.

Přečtěte si více o ROCKFON Fusion a nechte se inspirovat fotografiemi provedení - v nové brožuře.


Číst více


> NOVINKY
NOVINKY
Contact

Basket

Samples

    Documentation

      Place order