PŘÍMO K PRODUKTU

NOVINKY

NOVINKY

14. září 2015

ROCKFON představuje své nejbělejší stropní kazety: ROCKFON® Blankat™

Po letech výzkumu a testování, vyvinula firma ROCKFON v současnosti nejhladší, nejbělejší stropní kazety.

Perfektně bílý strop byl vždy architektonickým ideálem interiéru, bylo ale složité ho dosáhnout bez toho, aby ztratil jiné klíčové vlastnosti – až do současnosti. Společnost ROCKFON zjišťovala od architektů, montérů a vlastníků budov, co opravdu vyžadují od stropních kazet, a po letech výzkumu a testování vyvinula společnost ROCKFON vůbec nejbělejší stropní kazety: ROCKFON® Blanka™.

Super bílé stropní kazety s výbornými odrazovými vlastnostmi

Řešení bylo doslova „z jiného světa“: Použitím povrchové úpravy z materiálu využívaném ve vesmírném průmyslu USA, v kombinaci s vysoce kvalitní minerální vatou, vytvořila společnost ROCKFON neuvěřitelně odolnou stropní kazetu, která je viditelně hladší a výrazně bělejší. Ultra-bílé kazety ROCKFON Blanka mají výborný odraz a difuzi světla k dosažení maximálního, rovnoměrného rozptýlení přirozeného světla. Nezávislé testy ukazují, že ROCKFON Blanka má index odrazu světla nad 87 % a hodnotu L 94+, což z ní dělá nejbělejší stropní kazetu současnosti.

Povrch pro montáž v libovolné poloze a dlouhých výrobků životního cyklu

Díky speciálně navrženému povrchu, mají kazety ROCKFON Blanka garantovaný povrch beze směru, který umožňuje rychlou instalaci a snižuje množství odpadu. Antistatické vlastnosti povrchu způsobují, že se na ROCKFON Blanka neusazuje prach z pracoviště. Testy odolnosti povrchu ROCKFON Blanka se svými výsledky řadí mezi ty nejlepší své třídy, speciální povrch umožňuje setření špíny běžným, vlhkým hadříkem. Jsou navrženy tak, aby vydržely každodenní opotřebení, tyto odolné kazety jsou opatřeny patnáctiletou zárukou aby majitelům zajistily dlouhou životnost produktu.

ROCKFON Blanka zároveň tyto vlastnosti kombinuje s výbornými akustickými a protipožárními vlastnostmi a tvarovou stálostí minerální vaty. Všechny kazety ROCKFON Blanka jsou produkovány až ze 42 % z recyklovaných materiálů a jsou plně recyklovatelné.


Přečtěte si vice


> NOVINKY
NOVINKY
Contact

Basket

Samples

    Documentation

      Place order