PŘÍMO K PRODUKTU

NOVINKY

NOVINKY

DEJTE AKUSTICKÉMU PODHLEDU JASNÝ SMĚR POMOCÍ UNIKÁTNÍ HRANY Z

Podhled Rockfon Sonar Z umožňuje díky unikátní konstrukci hran vytvořit výrazné lineární uspořádání podhledu v místnosti.

Hrany Z jsou na jedné straně ostré a výrazné, na druhé straně naopak mírně sražené, a proto v podhledu vytvářejí takřka neviditelný spoj. To je zárukou vynikajících akustických vlastností a volnosti v projektování.

Řešení Sonar Z značky ROCKFON má nejvyšší třídu zvukové pohltivosti (třída A). Garantuje tak vynikající zvukový komfort v interiéru. Sonar Z se montuje v systému Rockfon System T24 Z, který se skládá z galvanicky pokovených a částečně lakovaných profilů T24 a ocelového plechu s šířkou patky 24 mm. Hrana Z podhledových kazet v jednom směru zakrývá profily částečně a v druhém směru úplně.

Volnost v projektování

Montáž a demontáž podhledu Sonar Z se systémem Rockfon T24 Z je snadná a rychlá. Kazety lze připevňovat „zdola“ bez nutnosti jejich zvedání nad nosnou konstrukci. Řešení je velmi odolné vůči jakýmkoliv nárazům. Této odolnosti je dosaženo použitím upevňovacích klipů. Ty se vkládají se na nosnou hranu sousedících kazet každých 600 mm tak, aby byly pro každou kazetu rozmístěny symetricky. Klipy chrání kazetu proti posunutí v konstrukci. Systém se vyznačuje pevností v rázu třídy 3A a je určen zejména do míst, kde je nutné, aby podhledy měly základní pevnost v rázu, například do tříd, výukových sálů, na chodby. Z tohoto důvodu byl podhled Sonar Z instalován v moderním kampusu Univerzity v Roskilde. Řešení zaručuje vynikající akustický komfort v interiérech, v nichž se zdržuje velké množství lidí a kde ticho a klid představují základní faktory, které usnadňují výuku.

Akustické vlastnosti

Řešení značky ROCKFON dodatečně zvyšuje požární bezpečnost budovy – podhledové kazety jsou vyrobeny z nehořlavé kamenné vlny – výrobky mají nejvyšší třídu požární odolnosti A1 Podhledy Sonar Z jsou také odolné proti vlhkosti a zachovávají si rozměrovou stabilitu po dlouhá léta. Podhledové kazety lze snadno udržovat v čistotě – stačí, když z nich setřete prach vlhkým hadříkem. Díky jedinečným vlastnostem kamenné vlny, která zabraňuje šíření mikroorganismů, není nutné používat chemické prostředky.

Brožura o řešení Sonar Z

ROCKFON připravil speciální brožuru, která představuje stropní řešení Sonar Z. Brožura obsahuje popis systému včetně technických informací a fotografií z referenčního objektu.

Stáhnout brožuru


Přečtěte si vice


> NOVINKY
NOVINKY
Contact

Basket

Samples

    Documentation

      Place order