PŘÍMO K PRODUKTU

NOVINKY

NOVINKY

18. prosince 2014

NOVÝ ROCKFON® COLOR-ALL™ SPECIAL – AKUSTICKÉ STROPNÍ PODHLEDY V LIBOVOLNÉ BARVĚ

Stropní podhledy Rockfon® Color-all™ Special – to je unikátní spojení nestandardních barev a vynikajících akustických vlastností. Objednané barvy stropních podhledů jsou vždy ideálně sladěné.

 

Aby se společnost ROCKFON vyhnula dohadování a hledání podobné barvy, zařadila do nabídky akustické stropní podhledy Rockfon Color-all™ Special. Projektanti mají inspiraci kolem sebe, v prostředí, ve kterém žijí, v předmětech, které je obklopují. Před zařazením nového barevného gamutu řady Rockfon Color-all™ Special nebylo vždy snadné proměnit tuto inspiraci v krásné podhledy s vynikajícími akustickými vlastnostmi. Pro více informací si přečtěte brožuru.

Vždy ideálně sladěné

Pro zajištění ideálního sladění podhledových desek a nosné konstrukce používáme v každé fázi výroby, počínaje výběrem barvy po provedení, populární systém barev Natural Colour System® (NCS). Barvy vypadají ideálně na hladkém povrchu nových desek Rockfon® Color-all™ Special s trvanlivou matovou nebo lesklou povrchovou úpravou.

Volnost v projektování

Stropní podhledy Rockfon® Color-all™ Special doplňují dřívější barevný gamut desek řady Rockfon® Color-all™, který zahrnuje 34 standardních barev. Volnost v projektování s využitím akustických desek Rockfon® Color-all™ Special zajišťuje nejen možnost výběru libovolné barvy, ale i minimální objem zakázky, který může činit pouze jedno balení a možnost výběru desek v různých velikostech určených k montáži s viditelným, částečně viditelným nebo skrytým konstrukčním systémem.

Akustické vlastnosti výrobku

Stropní podhledy Rockfon® Color-all™ Special – to je unikátní spojení nestandardních barev a vynikajících akustických vlastností. Charakterizuje je nejvyšší třída zvukové pohltivosti - A (aw= 0,95), dokonalá odolnost proti ohni (třída A1), odolnost proti  vlhkosti až do 100 % relativní vlhkosti vzduchu a rozměrová stabilita.

Na stropní podhledy Rockfon Color-all™ Special a na nosnou konstrukci je udělena záruka 15 let. Jsou také stoprocentně recyklovatelné.


Přečtěte si vice:


> NOVINKY
NOVINKY
Contact

Basket

Samples

    Documentation

      Place order