PŘÍMO K PRODUKTU

NOVINKY

NOVINKY

AKUSTICKÁ ŘEŘENÍ POSKYTUJÍ VOLNOST PROJEKTOVÁNÍ:

Stropní ostrůvky – volně zavěšené akustické prvky Rockfon® Eclipse™ jsou již k dispozici ve všech barvách a tvarech.

Libovolná barva a libovolný tvar

S příchodem speciálně definovaných barev a tvarů se možnosti projektování pomocí elegantních stropních ostrůvků bez rámů Rockfon® Eclipse výrazně rozšířily. Stropní ostrůvky Rockfon® Eclipse™ se nyní nabízí v neomezeném počtu barev, definovaných podle kódů NCS (Natural Colour System). Je tak možné ideálně přizpůsobit barvu danému prostoru.

Ostrůvky jsou též k dispozici ve čtvercových, kruhových a jiných geometrických tvarech a ve speciálních rozměrech, takže poskytují projektantovi plnou volnost. Čtvercové a obdélníkové tvary mají ostré okraje zdůrazněny diskrétní a elegantní fasetkou, ostatní tvary mají jednoduché, minimalistické okraje. Stropní ostrůvky v bílé barvě i ve světlém barevném gamutu kromě toho dobře odrážejí světlo a tím snižují potřebu umělého osvětlení.

Akustické vlastnosti výrobku

Stropní ostrůvek Rockfon® Eclipse™ je vyroben z kamenité minerální vlny s hladkým povrchem odolným proti otěru.
Rockfon® Eclipse™ se jednoduše a rychle pomocí lanek montuje k různým povrchům (beton, dřevo, ocel) a představuje ideální řešení v místech, kde nelze namontovat tradiční stropní podhledy. Nový rozměr dodávají stropní ostrůvky Rockfon® Eclipse™ existujícím budovám, renovačním projektům různých objektů – od kancelářských, přes restaurační po maloobchodní prostory.

Volně zavěšené desky také umožňují snadný přístup k instalaci a volnou cirkulaci vzduchu. Tyto vlastnosti činí ze stropních ostrůvků Rockfon Eclipse ™ ideální řešení pro budovy využívající svou tepelnou hmotu. Řešení založená na tepelné hmotě vyžadují, aby vzduch mohl v prostorech volně cirkulovat, strop tedy nemůže být zakryt tradičními stropními podhledy. Na druhé straně tvrdé povrchy odrážející zvuk, jako je beton, mají negativní vliv na akustické vlastnosti. Stropní ostrůvky Rockfon® Eclipse™ byly speciálně vyprojektované proto, aby mohly tento problém řešit, aby umožnily cirkulaci vzduchu a zlepšily akustické vlastnosti díky absorpci zvuku z obou stran desek.
Stropní ostrůvky Rockfon® Eclipse™ se také vyznačují vynikajícími vlastnostmi v oblasti požární ochrany a vynikající rozměrovou stabilitou při relativní vlhkosti vzduchu až do 100 %. Díky těmto vlastnostem jsou stropní ostrůvky Rockfon® Eclipse™ stabilním řešením, které projektantům poskytne neomezenou volnost při návrhu a majitelům budov – dlouhodobou spokojenost.


Odkazy


> NOVINKY
NOVINKY
Contact

Basket

Samples

    Documentation

      Place order