PŘÍMO K PRODUKTU

O nás

Akustické řešení stropů a stěn ROCKFON z minerální vlny

Společnost ROCKFON je předním dodavatelem stropů a stěn z minerální vlny. Minerální vlna byla objevena na začátku 20. století na Havaji a je přirozeným vedlejším produktem vulkanické činnosti, což z ní činí obnovitelný a hojný zdroj.

Společnost ROCKFON je pobočkou společnosti ROCKWOOL® International of Denmark, což je největší světový výrobce minerální vlny s více než 75letými zkušenostmi. Skupina ROCKWOOL Group byla založena v roce 1937 a dnes provozuje 27 závodů a zaměstnává více než 9 300 po celé zeměkouli.

Akustické stropní panely ROCKFON jsou vyráběny ve čtyřech továrnách ROCKWOOL na výrobu minerální vlny ve Francii, Polsku, Rusku a v Nizozemsku pro účely distribuce prostřednictvím prodejních společností po celém světě..

Jsme přesvědčeni, že naše akustická stropní a stěnová řešení představují rychlý a snadný způsob, jak vytvořit vizuálně atraktivní a komfortní prostory. Mezi další výhody patří jednoduchá instalace a vysoká odolnost. Naše výrobky chrání osoby nejen před hlukem, ale i před šířením plamene při požárech - zásadně tak přispívají k udržitelné budoucnosti.

Vytvářet a chránit - to jsou naše klíčové hodnoty, cíl naší práce. Lidé jsou pro nás na prvním místě. Naší snahou je podporovat dobré vztahy. Je pro nás důležité umět se podělit o úspěch a udržovat vzájemnou důvěru.

To je náš příslib Vám, našim zákazníkům, protože ROCKFON vytváří a chrání - a právě vy jste naší hlavní inspirací..

  Contact

  PŘÍMO K PRODUKTU

  Basket

  Samples

   Documentation

    Place order